Сьогодні США вийдуть з Договору з відкритого неба

|
Версия для печатиВерсия для печати

22 листопада США, як очікується, вийдуть з Договору з відкритого неба - в цей день закінчується півроку з моменту, як Вашингтон повідомив інших учасників про намір покинути угоду.

Договір з відкритого неба був укладений 24 березня 1992 року, між представниками 27 держав - членів Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ). Крім США, в угоді беруть участь 33 країни. В рамках договору вони можуть виконувати спостережні польоти над територіями одна одної, а також вести фото- і відеозйомку.

Про вихід з договору президент США Дональд Трамп оголосив 21 травня, на наступний день Москва отримала про це повідомлення Вашингтона.

Трамп пояснював це рішення тим, що Росія порушила умови угоди. «Тому, поки вони не будуть дотримуватися, ми вийдемо. Але є дуже хороший шанс, що ми можемо досягти нової угоди або разом зробити щось, щоб повернутися до цього», - говорив він. Агентство AP з посиланням на представників адміністрації США писало, що невдоволення американської сторони викликали такі дії Росії: обмеження польотів над Москвою, Чечнею, Абхазією і Південною Осетією, а також посилення правил проведення спостережних польотів над Калінінградом. За словами держсекретаря США Майка Помпео, Москва перетворила договір «в інструмент залякування і погроз», в той час як сама «роками грубо і постійно порушувала» його.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com