Сьогодні українці зможуть побачити найдовше повне місячне затемнення століття (відео)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні в Україні можна буде побачити повне місячне затемнення століття, яке, за підрахунками вчених, стане найдовшим у ХХІ столітті.

В Україні можна буде спостерігати майже за всіма фазами цьогорічного затемнення. Місяць почне поступово ховатися за тінню Землі вже о 20:14. Часткове затемнення почнеться в 21:24, а повне - о 22:30. Саме тоді супутник Землі стане червоним. Повністю весь процес закінчиться о 02:28.

Для того, аби спостерігати за затемненням, не обов’язково мати додаткове обладнання, потрібно лише, щоб небо було малохмарним. Місяць буде не просто повним, але також і «кривавим» через ефект від сонячного світла. Також можна буде побачити Марс, який наблизиться до Землі. Щоправда, він буде на вигляд не більшим, ніж яскрава зоря, зазначають науковці. Тому для того, аби краще його роздивитися, необхідний телескоп. Наступні менш тривалі місячні затемнення, за даними НАСА США, можна очікувати 21 січня та 16 липня 2019 року, 10 січня, 5 червня і 5 липня 2020 року та 30 листопада 2020 року.

«Аргумент»


На цю тему:

19 схем, изменивших наш мир (ФОТО)

«Великое американское» - стало первым полным солнечным затмением со времени образования Америки


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]