Соратник Порошенка Кононенко з дружиною тримають мільйони в російських банках

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відомий своєю дружбою з чинним президентом перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Ігор Кононенко, задекларував за 2018 рік 20,7 млн ​​гривень доходів.  рикметно, що заощадження родина Кононенка тримає в банках, пов’язаних з Росією. 

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Українські Новини.

Доходи Конененка за 2018-й рік це - 385 тис. гривень депутатської зарплати, 310 тис. гривень - відсотки від вкладу в Укрсоцбанку, 20 млн гривень - дивіденди від публічного акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "ВІК".

Готівкою депутат задекларував 800 тис. євро, 400 тис. доларів і 423 тис. гривень, а також 5,9 млн гривень акцій "ВІК".

На рахунку в Укрсоцбанку Кононенко зберігає 2,75 млн гривень і 1 тис. євро, в Альфа-банку (Україна) - 971 тис. гривень.

Депутат користується автомобілем Audi A8 2012 випуску й орендує житловий будинок площею 539 кв. м в Марбельї (Іспанія).

Кононенко є кінцевим бенефіціаром компаній "Міжнародна тенісна академія", "Янтра", "Медсервіс плюс", "Джепен моторс", "Європейський дім", "Сатурн Транс", Пісковського скляного заводу і спортивного комплексу "Монітор", а також приватних компаній Treck Holding Coast SL (Іспанія), Lancashire Big (Іспанія), Treck Holdings Limited (Гібралтар).

Депутат задекларував шкіряне пальто з хутром норки за 216 тис. гривень, плазмову панель Panasonic за 528 тис. гривень, домашній кінотеатр за 480 тис. гривень, меблі, золоті запонки, наручний годинник, бігову доріжку, більярдний стіл і металевий сейф.

Він володіє акціями Міжнародного інвестиційного банку, "ВІК" і Ri-System Limited (Кіпр).

У декларації за 2017 і 2018 року депутат не задекларував жодних фінансових зобов'язань.

У розділі "Витрати" Кононенко вказав 826 тис. гривень за консультації в сфері права, 726 тис. гривень - за отримання освіти, 2,2 млн гривень - за послуги з організації авіаперевезень, 1 млн гривень - благодійний внесок і 760 тис. гривень - на оренду квартири.

Дружина Лілія задекларувала 25 тис. євро і 23 тис. доларів готівкою, підвіску з діамантом 0,8 каратів за 264 тис. гривень, колекцію фарфорових статуеток вартістю 290 тис. гривень.

В її власності знаходяться земельні ділянки площею 4 654 і 2 255 кв. м, будинки площею 1 644 і 36,6 кв. м, квартира площею 239,8 кв. м.

У декларації за 2016 рік уся нерухомість належала її чоловікові.

Дружина депутата має 500 тис. доларів в Альфа-банку.

Вона користується автомобілями BMW 550 2012 року випуску і Mercedes-Benz ML 63 2007 року випуску, а його дочка Дарія - BMW X1 2012 випуску.

Серед доходів Лілії вказано 504,5 тис. гривень відсотків від вкладів в Альфа-банку і 25 тис. гривень зарплати в благодійному фонді депутата.

Син Кононенка задекларував автомобіль Subaru WRX STI 2010 року випуску, володіння продюсерським центром "Разом", 72 тис. гривень зарплати від "Міжнародної тенісної академії", 122 тис. гривень доходів від відсотків у банках, а також 24,6 тис. доларів на рахунку в Міжнародному інвестбанку.

Як повідомляли Українські Новини, в січні НАЗК почало повну перевірку е-декларацій Кононенка за три роки.

В 2017 Кононенко заробив 7,7 млн гривень і переписав всю нерухомість на дружину.

Раніше повідомлялося, що дочка Кононенка поступила в найпрестижніший Інститут моди і дизайну в світі, де навчання коштує €16200 на рік.

 

 Нагадаємо, власниками приватної інвестиційної холдингової компанії ABHH, до складу якої входить Альфа-Банк та Укрсоцбанк, є росіяни Михайло Фрідман Петро Авен, Андрій Косогов.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]