Співдружність націй таємно обговорює ім'я наступника Єлизавети II

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Співдружності націй почали таємні переговори щодо можливого наступника королеви Єлизавети II на посаді глави об'єднання.

Про це у вівторок з посиланням на власні джерела повідомляє BBC.

Повідомляється, що це питання надзвичайно чутливе, так як роль глави Співдружності націй не є спадковою і не перейде автоматично після смерті королеви до її сина принца Чарльза.

У разі смерті монарха лідери країн-членів Співдружності повинні прийняти рішення про призначення нового голови об'єднання.

За даними BBC, Співдружність націй вже створило "групу високого рівня", яка розгляне питання, пов'язані з управлінням об'єднанням. Свої напрацювання група представить в квітні на зустрічі глав країн-учасниць Співдружності в Лондоні. Ймовірно, ця зустріч буде останньою, участь в якій візьме 91-річна королева.

Королева Єлизавета II була оголошена главою Співдружності націй на коронації в 1953 році, коли прийняла кермо влади від свого батька короля Георга VI.

У той час як багато членів Співдружності припускають, що реальної альтернативи принцу Чарльзу немає, в минулому йшлося про те, щоб обрати церемоніального лідера для поліпшення демократичних повноважень організації.

Співдружність націй - це асоціація колишніх британських колоній, домініонів і протекторатів, заснована в 1931 році. У неї входять 53 держави-члена з загальною кількістю населення в 2,4 млрд осіб.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com