Співробітники Deutsche Bank били тривогу з приводу сумнівних транзакцій Трампа, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фахівці з боротьби з відмиванням грошей в Deutsche Bank в 2016 та 2017 років роках рекомендували доповідати про численні транзакції за участю організацій, контрольованих президентом Дональдом Трампом і його зятем Джаредом Кушнером, в федеральний наглядовий орган США з фінансових злочинів.

Про це повідомила в неділю газета New York Times, передає Голос Америки.

Посилаючись на п'ятьох колишніх і нинішніх співробітників Deutsche Bank, видання стверджує, що керівництво німецького банку, що виділяв кредити в мільярди доларів компаніям Трампа і Кушнера, відкинуло рекомендації своїх співробітників. Такі повідомлення ніколи не передавалися уряду.

Транзакції, деякі з яких стосувалися більш неіснуючого фонду Трампа, викликали попередження в комп'ютерній системі, призначеній для виявлення незаконної діяльності, повідомили New York Times колишні співробітники банку.

Після цього співробітники банку з фінансового моніторингу, які аналізували ці транзакції, готували так звані звіти про підозрілу діяльність, які, на їхню думку, потрібно було відправити до підрозділу міністерства юстиції по боротьбі з фінансовими злочинами, пише газета.

Одна співробітниця, яка аналізувала деякі з транзакцій, повідомила, що вона була звільнена в минулому році, після того як висловила стурбованість з приводу практики банку, повідомляє New York Times.

Газета наводить слова офіційного представника Deutsche Bank, яка заявила, що слідчим не перешкоджали піднімати питання про дії, визнаних потенційно підозрілими. Представник банку назвала «категорично помилковими» твердження, що співробітників банку переводили на інші посади або звільняли, щоб погасити тривоги, викликані будь-яким клієнтом. Вона також зазначила, що Deutsche Bank активізував боротьбу з фінансовими злочинами.

Представники Deutsche Bank і Trump Organization не відреагували на прохання Reuters про незалежні коментарі.

New York Times пише, що природа транзакцій, про які йде мова, неясна.

Принаймні деякі транзакції були пов'язані з грошовими потоками, одержувачами або відправниками яких були іноземні організації або особи, які банківські службовці визнали підозрілими.

Публікація з'явилася в той момент, коли Конгрес і влада штату Нью-Йорк розслідують відносини між Трампом, його сім'єю і Deutsche Bank і вимагають надати документи, пов'язані з підозрілою активністю.

Трамп подав судовий позов у ​​спробі заблокувати подання Палати представників про затребування фінансових документів, які були спрямовані в Deutsche Bank, Capital One Financial Corp, і бухгалтерську фірму Mazars LLP.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com