Спалах коронавірусу стався серед медиків лікарні швидкої допомоги Києва (ПОДРОБИЦІ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Київській міській лікарні швидкої допомоги стався спалах коронавірусу.

Про це LB.ua розповіли лікарі, які працюють у лікарні.

"Тести підтвердили коронавірус у 21 медпрацівника. Причому тести ПЦР я, як і інші колеги, робив самостійно, тому що в лікарні домогтися проведення тесту неможливо", - розповів один зі співрозмовників, у якого підтвердився коронавірус, і який попросив не називати його ім'я.

Пацієнти, за його словами, теж хворіють.

Лікарня швидкої допомоги не належить до опорних для хворих на коронавірус.

"Узагалі в нас не повинні перебувати хворі на коронавірус. Але буває так, що людина надійшла з чимось іншим, а коронавірус виявився потім або вона вже в лікарні захворіла на пневмонію. Радше за все, ми маємо справу з внутрішньолікарняною інфекцією. Інфекціоністи приходять до хворих, але ПЛР-тести не призначають, тільки експрес, а вони негативні. Співробітники просили не одноразово зробити ПЛР, але нам відповідали, що немає показів. Простіше поїхати кудись і зробити за гроші", - розповів лікар.

Захисними засобами медпрацівники, за його словами, також забезпечують себе самостійно: "Я купував собі сам захисні костюми, маски і захисний екран".

Інформацію про те, що в Київській лікарні спалах коронавірусу, підтвердив LB.ua і інший співробітник БСП. Він сказав, що більшість хворих - з терапевтичного відділення і травматології.

"Сьогодні в травматологічному відділенні протестували тих, хто зміг доїхати на роботу, - близько 30 осіб. Ми розуміємо, що більшість співробітників були в контакті з тими, хто захворів і, відповідно, колектив починає дуже сильно хвилюватися. Тому що поки результати аналізів прийдуть, люди ж спілкуються між собою. Сьогодні ти здоровий, а завтра "отримав" вірус від колеги", - розповів він.

Керівництво лікарні в коментарі LB.ua спростувало інформацію про 21 хворого.

"Немає 20 хворих медпрацівників. Є ті, хто перебуває на самоізоляції. Це точно менше, ніж 10 людей. Один кардіолог лежить в Олександрівській лікарні. ПЛР-тести роблять тим, кому це потрібно, проблем з тестуванням немає", - сказав головлікар Олександр Ткаченко.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com