Спецпредставник ОБСЄ була змушена призупинити засідання ТКГ через наглість росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Делегація України в тристоронній Контактній групі підтримала позицію ОБСЄ, чий представник визнав неможливим подальше проведення засідання ТКГ.

Про це повідомляє сайт  LB.ua з посиланням на поінформоване джерелопо, близьке до української делегації у ТКГ.

Делегація України в ТКГ підтримала позицію Спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та ТКГ пані Хайді Ґрау, яка вимушено перервала засідання ТКГ.

"Спецпредставник ОБСЄ була змушена призупинити сьогоднішнє засідання ТКГ в зв'язку з порушенням російською стороною режиму конфіденційності, – повідомили співрозмовники LB.ua. – Як з'ясувалося в ході засідання, російська сторона вела несанкціоновану аудіо та відео запис роботи ТКГ, про що заявила в ході засідання. Глава російської делегації, зокрема, заявив також, про свій намір в односторонньому порядку оприлюднити аудіо- та відеозаписи переговорів", - повідомили співрозмовники LB.ua.

Представники ОБСЄ запропонували взяти паузу в роботі ТКГ і провести позачергове засідання для того, щоб домовитися з приводу кодексу поведінки та інформаційної політики, єдиних для всіх учасників ТКГ.

Українська сторона підтримала таку позицію високого представника ОБСЄ, підкресливши, що ніхто не має права порушувати принципи діяльності ТКГ, одноосібно здійснюючи дії, які суперечать досягнутим домовленостям і міжнародній практиці переговорів, зокрема конфіденційних.

Разом з тим, українська делегація відкрита для спільного обговорення подальшого формату роботи ТКГ.

"Українська сторона вдячна пані Хайді Ґрау за послідовну позицію і наполягає на винятковому мандаті і праві ОБСЄ модерувати переговорний процес. Ми готові продовжувати роботу в форматі 24/7. Але ми строго дотримуємося позиції ОБСЄ про формат проведення переговорів в ТКГ, яка підтверджена, в т.ч. високим представником ОБСЄ, а також модераторами від ОБСЄ в усіх робочих групах", – відзначили співрозмовники LB.ua.

Нагадаємо, вчора президент Володимир Зеленський вивів зі складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі Вітольда Фокіна. Голова держави також звільнив його від виконання обов’язків першого заступника глави делегації.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com