Спецпрокурор Мюллер досліджує платежі росіян - організаторів зустрічі у Trump Tower,- BuzzFeed

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, за повідомленнями, досліджує платежі, що здійснювали два росіянина, які організували зустріч в офісному центрі Trump Tower з керівниками виборчої кампанії Трампа.

Команда Мюллера задає питання про платіж обсягом 3,3 мільйона доларів між Арасом Агаларовим та його співробітником Іраклієм Кавеладзе. Про це повідомляє видання BuzzFeed News, пише Голос Америки. Російський мільярдер зі зв’язками як з Трампом так і з Путіним, Агаларов допоміг спланувати зустріч в червні 2016 року.

Посадовці трьох різних банків висловили занепокоєння з приводу переказу коштів, хоча очевидного зв’язку цього переказу з зустріччю в Trump Tower не було помічено. За документами, Агаларов почав переказувати гроші 3 червня 2016 року, в той же день, коли відбулась зустріч між Дональдом Трампом Молодшим, Джередом Кушнером та Полом Манафоратом з російською юристкою Наталією Весельницькою в Trump Tower. За повідомленнями, зустріч відбулась, бо Весельницька, можливо, мала негативну інформацію на Гілларі Клінтон – конкурентку Трампа на виборах президента.

Раніше Кавеладзе перебував під слідством через звинувачення у відмиванні грошей, наголошує видання.

Скотт Болбер, юрист Агаларова та Кавеладзе заявляє, що ці платежі є законними і призначались для оплати різних ділових видатків в США.

Три фінансові установи США - Citibank, JP Morgan Chase та Morgan Stanley – виявили платіж у 3,3 мільйона доларів від Агаларова до Кавеладзе.

Перекази проводились непрозоро. Так, 3 червня Кавеладзе почав розміщувати чеки на рахунок в JP Morgan Chase в Каліфорнії через три різні відділення банку на загальну суму більше 300 000 доларів. Потім 6 червня Агаларов почав надсилати чеки Кавеладзе через Morgan Stanley Wealth Management на загальну суму 971 000 доларів. Підозру банків викликала відсутність чіткого формулювання призначеня платежу.

В звіті про підозрілі опрації всі три банки згадали про урядовий звіт 2000 року стосовно розслідування проти Кавеладзе через відмивання коштів. У звіті йшлося, що Кавеладзе створив більше 2 000 корпорацій в Делавері для російських брокерів нерухомості і відкрив для них банківські рахунки в США. Брокери використали ці рахунки, щоб перевести біля 1,4 мільярда доларів, йдеться у звіті. Кавеладзе не було висунуто звинувачень.

 


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]