Спецпрокурор Мюллер досліджує платежі росіян - організаторів зустрічі у Trump Tower,- BuzzFeed

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, за повідомленнями, досліджує платежі, що здійснювали два росіянина, які організували зустріч в офісному центрі Trump Tower з керівниками виборчої кампанії Трампа.

Команда Мюллера задає питання про платіж обсягом 3,3 мільйона доларів між Арасом Агаларовим та його співробітником Іраклієм Кавеладзе. Про це повідомляє видання BuzzFeed News, пише Голос Америки. Російський мільярдер зі зв’язками як з Трампом так і з Путіним, Агаларов допоміг спланувати зустріч в червні 2016 року.

Посадовці трьох різних банків висловили занепокоєння з приводу переказу коштів, хоча очевидного зв’язку цього переказу з зустріччю в Trump Tower не було помічено. За документами, Агаларов почав переказувати гроші 3 червня 2016 року, в той же день, коли відбулась зустріч між Дональдом Трампом Молодшим, Джередом Кушнером та Полом Манафоратом з російською юристкою Наталією Весельницькою в Trump Tower. За повідомленнями, зустріч відбулась, бо Весельницька, можливо, мала негативну інформацію на Гілларі Клінтон – конкурентку Трампа на виборах президента.

Раніше Кавеладзе перебував під слідством через звинувачення у відмиванні грошей, наголошує видання.

Скотт Болбер, юрист Агаларова та Кавеладзе заявляє, що ці платежі є законними і призначались для оплати різних ділових видатків в США.

Три фінансові установи США - Citibank, JP Morgan Chase та Morgan Stanley – виявили платіж у 3,3 мільйона доларів від Агаларова до Кавеладзе.

Перекази проводились непрозоро. Так, 3 червня Кавеладзе почав розміщувати чеки на рахунок в JP Morgan Chase в Каліфорнії через три різні відділення банку на загальну суму більше 300 000 доларів. Потім 6 червня Агаларов почав надсилати чеки Кавеладзе через Morgan Stanley Wealth Management на загальну суму 971 000 доларів. Підозру банків викликала відсутність чіткого формулювання призначеня платежу.

В звіті про підозрілі опрації всі три банки згадали про урядовий звіт 2000 року стосовно розслідування проти Кавеладзе через відмивання коштів. У звіті йшлося, що Кавеладзе створив більше 2 000 корпорацій в Делавері для російських брокерів нерухомості і відкрив для них банківські рахунки в США. Брокери використали ці рахунки, щоб перевести біля 1,4 мільярда доларів, йдеться у звіті. Кавеладзе не було висунуто звинувачень.

 


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com