Спецпрокурор Мюллер намагався викликати Трампа повісткою на суд присяжних, — WP

|
Версия для печатиВерсия для печати

У березні 2018 року спецпрокурор Роберт Мюллер, до повноважень якого входить пошук змови Дональда Трампа з Москвою, пригрозив привести чинного президента на слухання перед великим жюрі.

Про це пише The Washington Post з посиланням на чотири джерела, передає РБК.

За відомостями видання, юристи Трампа заявили Мюллеру, що у президента немає обов'язку з'являтися на допит до спецпрокурора. На це, уточнили співрозмовники газети, Мюллер відповів, що може викликати президента встановленим порядком на слухання перед великим жюрі присяжних.

30 квітня газета The New York Times опублікувала черговий злив, в якому опинилися питання Мюллера президенту. Всього їх було близько 40.

Трамп назвав слив питань Мюллера ганьбою і зазначив, що звинувачення проти нього фальшиві і що жодне питання Мюллера не стосується звинувачення в змові. «Така ганьба, що питання щодо полювання на відьом просочилися в ЗМІ. Питань з приводу змови немає. О, я розумію ... це вигаданий, фальшивий злочин, змова, якої ніколи не існувало, а розслідування почалося з незаконно лприлюдненої засекреченої інформації. Здорово! »- написав американський президент в своєму Twitter.

Видання повідомляє, що сам Трамп був готовий постати перед Мюллером, проте його юристи не радять цього робити: Мюллер може задати питання, що не має відношення до президентської кампанії, з далекого минулого, а при невірній відповіді Трамп ризикує отримати звинувачення у брехні під присягою. 

Роберт Мюллер - спецпрокурор, призначений для проведення незалежного розслідування зв'язків членів передвиборчого штабу Трампа з Росією. До свого розслідування він ставиться дуже серйозно і залучив до роботи кращих в США фахівців.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com