ЄСПЛ застосував невідкладні заходи у новій справі України проти РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський суд з прав людини продовжує чекати від уряду Росії затребуваної інформації про стан захоплених 25 листопада поблизу Керченської затоки у полон українських моряків та вимагає належного медичного забезпечення для поранених.

Таке рішення ЄСПЛ ухвалив у вівторок, повідомляє  Укрінформ.

"Сьогодні Європейський суд з прав людини вирішив повідомити російському уряду про застосування тимчасового заходу, що є в інтересах сторін та належного проходження процедур. Вони (тимчасові заходи – ред.) повинні забезпечити належну медичну допомогу, що повинна бути надана захопленому українському військово-морському персоналу, зокрема, тим, хто міг отримати поранення під час військово-морського інциденту у Керченській протоці 25 листопада", - повідомили у ЄСПЛ.

Суд також залишив чинним свій запит до уряду РФ від 29 листопада щодо надання фактичної інформації відносно цієї справи, що російська сторона повинна була надати до 3 грудня, але не виконала цю вимогу.

Як повідомлялося, у відповідь на запит Міністерства юстиції України до ЄСПЛ та у рамках нового міжурядового позову українського уряду проти Росії від 29 листопада 2018 року від російської сторони вимагається надати відповіді на такі запитання:

- Чи позбавлені волі офіцери та матроси українських військових кораблів «Бердянськ», «Нікополь» та «Яни Капу»? Якщо так, то якими є підстави для їх утримування?

- Чи підтверджується наявність поранених серед офіцерів та матросів трьох українських військових кораблів? Якщо так, то хто вони, які мають поранення та яку медичну допомогу отримують?

ЄСПЛ також запросив у російської сторони відповідні документи стосовно цієї справи.

Як повідомили у ЄСПЛ, нині це вже п’ятий міжурядовий позов України проти Росії. Окрім цього, Суд розглядає понад 4 тис. індивідуальних позовів стосовно подій у Криму та у Східній Україні.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com