Спостерігачі ОБСЄ стежитимуть за місцевими виборами в Україні й нададуть їм оцінку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Спостерігачі Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) уважно стежитимуть за основними аспектами місцевих виборів 25 жовтня в Україні та інформуватимуть суспільство і ЗМІ.

Як повідомляється на сайті Конституційного Суду України (КС), про це йшлося 23 жовтня під час онлайн-зустрічі голови КС Олександра Тупицького з головою місії Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за місцевими виборами в Україні Інгібйорг Сольрун Гісладоттір.

Під час своєї роботи місія оприлюднить попередній звіт і поінформує громадськість та медіа про перебіг спостереження за виборами. Після завершення виборчого процесу місія надасть оцінку й остаточний звіт, зазначає  Інтерфакс-Україна.

Тупицький зазначив, що виборча кампанія відбувається в дещо напружених умовах через пандемію. При цьому він висловив сподівання, що волевиявлення громадян пройде чесно і прозоро з дотриманням усіх прав учасників виборчого процесу та відповідатиме міжнародним стандартам проведення демократичних виборів.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com