Справа Гепи-Кернеса: райсуд Полтави отримав справу для повторного розгляду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців, обвинувачених у погрозі вбивством, незаконному позбавленні волі та катуванні двох активістів Харківського Євромайдану у січні 2014 року, отримав для повторного розгляду Київський райсуд Полтави.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на адвоката Кернеса Олександр Гунченко.

"Дійсно, сьогодні, 13 лютого, Київський райсуд Полтави отримав справу Геннадія Кернеса та двох його охоронців - Віталія Блинника та Євгена Сміцького - для повторного розгляду. Справу передано з Полтавського апеляційного суду", - зазначив адвокат.

За його словами, розглядати справу буде суддя Володимир Шиян. Щодо дати призначення судового розгляду, то це вирішуватиме тільки суддя, поки що дати немає, додав Гунченко.

Як повідомляв Укрінформ, 31 січня 2020 року Колегія суддів Полтавського апеляційного суду задовольнила апеляції Генпрокуратури України та потерпілих і скасувала рішення Київського райсуду Полтави від серпня 2018 року про закриття справи проти Кернеса та його охоронців у зв'язку з відмовою прокурорів від підтримання обвинувачення у справі і прийняла рішення про повернення справи на новий судовий розгляд.

У матеріалах провадження, зазначено в ухвалі Полтавського апеляційного суду, немає об'єктивних даних, що прокуратура відмовилася від обвинувачення, а сам факт неприбуття прокурора в судове засідання навіть без поважних причин, на відміну від потерпілого, не може прирівнюватися до відмови від обвинувачення і не може мати наслідком закриття кримінального провадження.

Кернес і його охоронці не вважають себе винними. Їм загрожує до 15 років ув'язнення.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com