Справа Шеремета: прокурори загубили цілий том матеріалів справи та підозру

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Чергова спроба захисників Андрія Антоненка оскаржити рішення Печерського суду щодо запобіжного заходу. Разом з адвокатами журналісти вкотре намагались потрапити вчора до зали.

Утім, попри усі клопотання, колегія суду забороняє перебувати представникам ЗМІ усередині, зазначає 5 канал.  Залишити камери в залі без нагляду журналісти не погоджуються, і судовий процес розпочинають без них. Восьмий місяць поспіль захисники Антоненка наголошують: підозра необґрунтована, а ризики його втечі в разі звільнення з-за ґрат – відсутні. Прокурори наполягають на триманні під вартою. Судді готові йти до нарадчої кімнати, аж раптом з'ясовується: зник цілий том матеріалів справи. Ба більше, немає й тексту підозри. Після новини про зникнення цілого тому у коридорі знову спалахує суперечка між журналістами та судовими розпорядниками і правоохоронцями.

Під час сварки судді вирішують відтермінувати засідання. Коли з'явилася можливість зайти до судової зали, там залишався Андрій Антоненко в колі нацгвардійців.

"Справи нема, десь там як уже сказали, вона обов'язково з'явиться, її склепають у Генеральній прокуратурі. Ми бачимо, що продовжується цирк на дроті, так що попкорн. Дивимося. Йдемо разом до перемоги", – сказав Андрій Антоненко. 

Понад сотня сторінок у справі Антоненка зникла через недбальство прокурорів або представників Печерського суду, кажуть адвокати.

"На наше переконання, відбулася не дуже вдала заміна прокурора в цій справі. Хлопці забули покласти уточнену підозру до матеріалів справи. І наразі це встановили у судовому засіданні, замість того, щоб сказати: хлопці, ну вибачте, роботу треба краще робити! Суд надав їм додатковий час для того, щоб знайшлись матеріали. Я думаю, вони обов'язково знайдуться", – переконаний адвокат Антоненка Дмитро Круговий. 

Колегія суддів дала стороні обвинувачення 3 дні. За цей час прокуратура має знайти ті матеріали справи, яких бракує.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com