«Справи Майдану»: ДБР повідомило про підозру працівнику Черкаської поліції

|
Версия для печатиВерсия для печати

4 липня 2020 року слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру слідчому СВ Смілянського відділу поліції ГУ Нацполіції в Черкаській області.

 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

За даними слідства, 24 січня 2014 року правоохоронець, за відсутності будь-яких доказів, повідомив про підозру за ч. 1 ст. 294 та ч. 2 ст. 341 КК України завідомо невинній особі у справі «Черкаського Євромайдану», яка не вчиняла жодних правопорушень та була затримана не на місці їх вчинення, а поруч з ним.

У подальшому, слідчий, за погодженням з прокурором, звернувся до слідчого судді з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно потерпілого, яке було задоволено.

Таким чином, поліцейський підозрюється у:

• завідомо незаконному затриманні, приводі, домашньому арешті або триманні під вартою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 371 КК України);

• притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також поєднаному зі штучним створенням доказів обвинувачення або іншою фальсифікацією (ч. 2 ст. 372 КК України).

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]