Справжні статки Путіна можуть сягати 160 млрд фунтів, він є багатієм №1 у світі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Британське видання Sun називає росыйського президента Владіміра Путіна "найбільшим таємним багатієм світу".

Видання посилається на думку експертів, які вважають, що офіційні дані про статки російського лідера, згідно з якими він їздить на "Ладі", має холостяцьку квартиру та заробляє 70 тис. фунтів на рік, суттєво відрізняються від реальної картини, пише ВВС.

"Фінансові експерти вже тривалий час підозрюють, що справжні статки Путіна можуть сягати 160 млрд фунтів, що робить його найбагатшою людиною на планеті", - пише видання.

Крім того, російському президенту приписують супер'яхту вартістю у 28 млн фунтів, приватний літак, в якому туалет коштує 50 тис. фунтів, та палац на березі Чорного моря за 800 млн фунтів.

"Після багатьох років у російській владі, зважаючи на кількість грошей, яку заробила країна, і кількість грошей, які не були витрачені на школи, дороги, лікарні тощо, можна зробити висновок, що всі ці гроші вкладені в нерухомість чи в банк - швейцарські банківські рахунки, чи акції та хедж-фонди ", - вважає фінансист Білл Браудер.

"Але він ніколи не потрапляв до відомого списку багатіїв Forbes, що не включає світових лідерів та "диктаторів, які заробили свої статки виключно завдяки своїй владі", - зазначає видання.

Сам російський лідер постійно заперечував повідомлення про своє багатство, додає Sun.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com