Спроби окремих політиків «нагородити» Росію за «паспортизацію» можуть мати дуже негативні наслідки, – Міністр закордонних справ Латвії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом у Ризі (Латвія).

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби  Віце-прем'єр-міністра України.

Ішлося про українсько-латвійський двосторонній діалог, співпрацю у рамках ЄС та НАТО, торговельно-економічне співробітництво, безпекову ситуацію на сході України та в Чорноморському регіоні, можливості звільнення бранців Кремля.

Віце-прем’єр-міністр подякувала за непохитну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, підтримку санкцій проти Росії, а також за визнання Латвією депортації кримських татар 1944 року геноцидом. «Вдячна Сейму Латвії за ухвалення заяви щодо вшанування 75-річчя депортації кримських татар і підтримки політики невизнання незаконної анексії Криму. Це безпрецедентний крок з боку Латвії», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Своєю чергою Едгарс Рінкевичс запевнив, що кримські татари матимуть потужну підтримку в міжнародних організаціях з боку Латвії.

Віце-прем’єр-міністр також зазначила, що Україна сподівається на продовження конструктивного двостороннього діалогу з новим Урядом Латвії та подальшу активізацію практичного співробітництва як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях. «Ми цінуємо, що пріоритети зовнішньої політики Латвії залишаються незмінними, включаючи підтримку євроатлантичної інтеграції України та невизнання анексії Криму Російською Федерацією», – додала вона.

«Вдячні Латвії за швидке засудження російської агресії в Азовському морі, а також за конструктивні заклики до Росії звільнити українські кораблі, військовослужбовців і політичних в'язнів. Свободу судноплавства через Керченську протоку слід відновити», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе, додавши, що ЄС повинен жорстко і системно відповісти на рішення Кремля про «паспортизацію» громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Обговорюючи це питання, Едгарс Рінкевичс зазначив, що країни Балтії мають потужний голос у Євросоюзі щодо засудження так званої «паспортизації».

«Ми продовжуватимемо співпрацювати з партнерами з ЄС і переконувати їх жорсткіше реагувати на незаконні дії Росії щодо видачі паспортів на Донбасі. Однак те, що ми бачимо в Раді Європи, нас дуже хвилює. Спроби окремих політиків «нагородити» Росію за паспортизацію можуть мати дуже негативні наслідки», – підкреслив Міністр.

«Наша позиція є незмінною, ми й надалі залишаємося відданими друзями і партнерами України. Президентські вибори у вашій державі є прикладом демократичних виборів. Вітаємо новообраного очільника держави та сподіваємось на продовження зовнішньополітичного курсу – інтеграції до ЄС та НАТО», – наголосив Едгарс Рінкевичс.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]