США розгорнули дві авіаносні групи в Середземному морі

|
Версия для печатиВерсия для печати

США розгорнули в Середземному морі дві ударні авіаносні групи. Посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що ці кораблі є «ста тисячами тонн міжнародної дипломатії» і сигналом для Росії.

Як повідомляє Голос Америки, Хантсман і командувач силами ВМС США в Європі і Африці адмірал Джеймс Фогго спостерігали за навчаннями подвійний ударної групи з авіаносця «Авраам Лінкольн» в Середземному морі, говориться в повідомленні Шостого флоту США.

Спільні навчання авіаносців «Авраам Лінкольн» і «Джон Стенніс» почалися 23 квітня.

В основу навчань покладено кілька сценаріїв, деталі яких не розкриваються, але які передбачають інтеграцію двох авіаційних підрозділів і надводних кораблів з ключовими союзниками і партнерами в європейському театрі військових дій.

Представники ВМС відзначили, що це перший випадок спільної роботи двох американських авіаносців з 2016 року, коли в регіоні було розгорнуто кораблі «Дуайт Ейзенхауер» і «Гаррі Трумен».

В цілому, в операціях двох авіаносних груп задіяні понад 130 літаків і вертольотів, 10 кораблів, а також 9 тисяч моряків і морських піхотинців.

«В епоху конкуренції великих держав, особливо на морі, одна ударна група авіаносця забезпечує величезну оперативну гнучкість і маневреність, - сказав адмірал Фогго. - Дві авіаносні групи, що працюють разом, при одночасній інтеграції та підвищення функціональної сумісності з нашими дуже досвідченими союзниками і партнерами по НАТО, забезпечують безпрецедентний рівень стримування односторонньої агресії і сукупне нищівну силу. Також це не повинно залишити ніяких сумнівів в прихильності нашої країни забезпечення безпеки і стабільності в регіоні ».

Перебуваючи в цьому театрі, ударні авіаносні групи продовжать роботу з регіональними союзникам і партнерами на море, створюючи можливості для підвищення ефективності колективної роботи і функціональної взаємодії.

В супровід авіаносця «Авраам Лінкольн» входить іспанська фрегат «Мендес Нуньєс», що демонструє прихильність США союзникам по НАТО, включаючи іспанський флот.

«" Мендес Нуньєс ", що йшов поруч з "Авраамом Лінкольном", - це треба бачити, - сказав Фогго. - У нас просто чудова взаємодія з Іспанією».

Перебуваючи в європейському театрі, «Авраам Лінкольн» і «Джон Стенніс» будуть продовжувати роботу з союзниками і партнерами по НАТО, підвищуючи функціональну сумісність для забезпечення безпеки і стабільності на море, заявили в ВМС США.
«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com