США і Великобританія готують нові санкції проти РФ за використання хімічної зброї

|
Версия для печатиВерсия для печати

США і Великобританія розглядають введення нових санкцій проти Росії за використання хімічної зброї.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на співрозмовників, знайомих з питанням, передає liga.net.

Діапазон можливих обмежень варіюється від санкцій проти російських олігархів до заборон, пов'язаних з суверенним боргом країни.

Британський уряд планує вимагати від Організації по забороні хімічної зброї посилити тиск на Росію, щоб вона надала відповіді щодо використання нею заборонених речовин. Найближчим часом Британія обговорюватиме потенційні заходи з ключовими союзниками в Європі, включаючи Францію і Німеччину.

Співрозмовники Bloomberg очікують, що після перших санкцій, пов'язаних з отруєнням і позбавленням волі опозиціонера Олексія Навального, США будуть строго дотримуватися закону про хімічну зброю і введуть другий, більш великий раунд санкцій, якщо Росія не виконає певних умов. До них відносяться запевнення про те, що Росія надалі утримається від застосування отруйних речовин і дозволить інспекцію об'єктів, які можливо пов'язані з хімічною зброєю.

2 березня 2021 року Європейський Союз запровадив санкції проти чотирьох чиновників Росії в зв'язку з ув’язненням Навального.

Того ж дня санкції проти Росії були введені в США.

3 березня стало відомо, що США можуть ввести нові санкції проти Північного потоку-2 вже в травні.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]