Статки засновника Microsoft перевищили 100 мільярдів доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Статки співзасновника компанії Microsoft Білла Гейтса перевищили 100 мільярдів доларів. Наразі він посідає 2 позицію у рейтингу найбагатших людей планети.

Про це повідомляє Forbes, посилаючись на свої оцінки, передає Громадське.

Зазначається, що статки Гейтса суттєво збільшилися в останні дні через суттєве здорожчання акцій компанії Microsoft. У компанії Гейтса наразі очікують на публікацію фінансової звітності за 2018 рік, інвестори мають позитивні очікування щодо фінансових результатів компанії, тому акції зростають у ціні.

Таким чином Гейтс став другою людиною, чиї статки перевищили 100 мільярдів доларів.

Наразі найбагатшою людиною у світі є засновник Amazon Джефф Безос, загальна вартість активів та майна якого складає 153,2 мільярда доларів. Однак статки Безоса найближчим часом мають зменшитися на 35 мільярдів доларів, які мільярдер виплатить своїй колишній дружині після розлучення.

Раніше повідомлялось, що статки 26 найбагатших людей світу за розмірами дорівнюють статкам 3,8 мільярда людей на планеті.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році 500 найбагатших людей планети за версією Bloomberg втратили 511 мільярдів доларів. Найбільше за всіх «збіднів» засновник Facebook Марк Цукерберг. Падіння статків обумовлене напругою у світовій торгівлі та побоюванням можливої рецесії в США.

Статки найбагатшого українця — Ріната Ахметова — складають 6 мільярдів доларів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com