Степанов досі не дав дозвіл купувати ліки на 2021 рік «Медичним закупівлям»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держпідприємство опублікувало Моніторинговий звіт за результатами закупівель 2020 року

Державне підприємство «Медичні закупівлі» досі не отримало від Міністерства охорони здоров'я документи, що дозволяють розпочати закупівлі 2021. Про це ДП поінформувало у себе на сторінці у Facebook.

Крім того, ДП опублікувало Моніторинговий звіт за результатами закупівель 2020 року, повідомляє Главком. Відповідно до нього, зокрема, на закупівлях засобах індивідуального захисту «Медзакупівлям» вдалося заощадити 1,037 млрд грн - «від доведеної вартості, на які додатково закупили ліки від Covid-19, 20 млн масок та більше 5 млн експрес-тестів»;

«Нам вдалося заощадити 148,7 млн грн на закупівлях швидких та знизити вартість комп’ютерних томографів на 163,1 млн грн від початкової ціни, з якою постачальники вийшли на тендери. Такого зниження цін вдалося досягти за рахунок фахового аналізу ринку, якісної підготовки тендерної документації, ефективного використання закупівельних інструментів», - також йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, шість пілотних регіонів у 2019 році використали неефективно або з порушенням законодавства третину з 1 млрд грн бюджетних коштів на розвиток екстреної медичної допомоги. Такого висновку дійшла Рахункова палата за результатами аудиту ефективності використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи екстреної медичної допомоги.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]