Стерненко заявив, що ОГПУ не дозволив йому ознайомитися зі своєю справою

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Активіст Сергій Стерненко повідомив, що Офіс прокурора не надав йому доступ до матеріалів справи, в якій він є потерпілим. Відповідну заяву Стерненко оприлюднив 22 травня, повідомляє Радіо Свобода.

Стерненко нагадав, що після візиту до будівлі Служби безпеки України обіцяв влаштувати пресконцференцію після того, як ознайомиться з матеріалами провадження про останній напад на нього.

«Вчора я отримав лист із постановою, якою прокурор Бозовуляк (той самий ручний прокурор Венедіктової, якого нещодавно призначили в моєму провадженні старшим групи прокурорів) абсолютно невмотивовано (без будь-якого обгрунтування) відмовив мені як потерпілому в ознайомленні з матеріалами», – заявив активіст.

 

Крім того, Стерненко повідомив, що в повідомленнях про підозру учасникам нападу не вказано частину поранень, які отримав він сам і один з нападників Іван Кузнецов, який зрештою помер.

«Прокурор Бозовуляк зараз фабрикує проти мене обвинувачення і хоче вписати у повідомлення мені про підозру вигадану Портновим та Аваковим версію про те, що я нібито напав на свого нападника і що нібито я сам собі (!) розрізав руку спеціально», – вважає активіст.

Стерненко додав, що напередодні подав до суду заяву про відвід прокурора.

Раніше Служба безпеки України підтвердила на запит Радіо Свобода, що висунула підозру учасникам нападу на Стерненка Івану Кузнецову та Андрію Ісайкулу в хуліганстві.

Офіс генерального прокурора наразі не коментував заяву активіста.

«Аргумент»


В тему: 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com