Суд арештував землю під двома забудовами Варвиша в Києві

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державне бюро розслідувань залучило суди Полтави, щоб ускладнити життя бізнес-партнеру екс-глави Офісу президента Андрія Богдана.

Про це в понеділок, 31 серпня, повідомляють Наші гроші.

Слідча суддя Октябрського районного суду м. Полтави наклала арешт на майже 30 га на 22-му км Харківського шосе у Дарницькому районі Києва, а також – на майже 13 га на вул. Набережно-Хрещатицька у Подільському районі столиці. Про це свідчать ухвали суду від 31 липня.

Ці ділянки, а також об’єкти незавершеного будівництва на них, стали речовими доказами у кримінальному провадженні, яке розслідують слідчі Державного бюро розслідувань. Процесуальний нагляд за слідством здійснює Офіс Генпрокурора.

У своєму клопотанні прокурор послався на те, що службові особи Київської міськдержадміністрації у змові з іншими невстановленими особами умисно, з метою одержання неправомірної вимоги для компаній «Saga Development» Андрія Вавриша і «Perfect Group» нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка, а також інших осіб, сприяють останнім у протиправній забудові трьох ділянок площею 12,93 га по вул. Набережно-Хрещатицькій та Набережно-Луговій багатофункціональним комплексом у складі ЖК «Новий Поділ» шляхом реконструкції майнового комплексу під багатофункціональний комплекс.

 

Слідство встановило, що цільове і функціональне призначення ділянок – громадська забудова. І наміри збудувати житловий комплекс під виглядом «багатофункціонального комплексу» їм не відповідають. Крім того, ділянки знаходяться у межах історичного ареалу Києва, і на них неможлива забудова без дозволу Мінкульту.

Інвестором забудови є група компаній «Saga Development», бенефіціарним власником якої є Андрій Вавриш. До заснування компанії у 2015 році він працював заступником директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Як вказує слідство, Вавриш «неодноразово проявляв протиправну зацікавленість до вказаних земельних ділянок з метою подальшої забудови на них житлових будинків, особисто погоджував завдання на розробку детального плану території в межах, зокрема, вул. Набережно-Лугова у Подільському районі міста Києва, тобто вже на той момент готував вказані земельні ділянки для подальшої їх забудови».

Власником ТОВ «Сага Девелопмент» є панамська компанія «Тревор Бізнес С.А.», кінцевим бенефіціарним власником якої є Андрій Вавриш. Він же є керівником «Сага Девелопмент».

 

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com