Суд дозволив кандидату від «Слуги народу», громадянину Ізраїлю, йти на вибори

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шостий апеляційний суд Києва поновив у якості кандидата в народні депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України Олександра Куницького від партії «Слуга народу».

Відео засідання суду Куницький оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, передає Громадське.

Нагадаємо, ЦВК скасувала реєстрацію кандидата зі «Слуги народу» Куницького, він заявив, що готовий судитися. Причиною такого рішення у ЦВК назвали те, що Куницький не перебував на території України протягом 5 років, як того вимагає законодавство. Куницький готовий судитися за це рішення.

Раніше з’явилася інформація про наявність в Олександра Куницького подвійного громадянства, що заборонено українським законодавством.

Куницький згодом підтвердив, що є громадянином Ізраїлю, проте стверджує, що на момент подачі заяви в ЦВК написав заяву в генеральне консульство Ізраїлю в Києві про відмову від ізраїльського громадянства.

Центральна виборча комісія вирішила зняти з виборів кандидата в депутати від партії «Слуга народу» по 169 округу міста Харкова Олександра Куницького. Причиною такого рішення у ЦВК назвали те, що Куницький не перебував на території України протягом 5 років, як того вимагає законодавство.

Заяву із вимогою встановити порушення Куницьким конституційних вимог та зняти його з виборів до ЦВК подав інший кандидат по цьому округу — Олег Петріченко.

За даними Державної прикордонної служби, Куницький не перебував на території України з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року, що перевищує дозволені 90 календарних днів.

Сам Куницький стверджує, що перебував увесь цей час у службовому відрядженні за дорученням «1+1 Продакшн»

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]