Суд не дозволив закрити справу про незаконне збагачення по Кулику

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голосіївський районний суд міста Києва 3 травня відмовив у задоволенні клопотання про закриття справи екс-прокурора Костянтина Кулика.

Про це повідомляє Громадське радіо, з посиланням на журналістку Ірину Салій.

Судді зазначили, що не мають повноважень закрити справу з тих підстав, з яких звернувся заступник голови САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура ) Максим Грищук.

А саме, в лютому 2019 Конституційний суд визнав статтю 368-2 ККУ про незаконне збагачення такою, що не відповідає Конституції.

«Прокурор просив закрити справу у зв’язку з набуттям чинності закону, що скасовує кримінальне покарання за дії. КПК зазначає, що суд має право закрити справу з таких підстав у підготовчому засіданні, але не на стадії розгляду справи. Тепер суд оголосив перерву, щоб прокурор підкоригував позицію. Можливий варіант, що прокуратурі прийдеться відмовитися від обвинувачення», — повідомила журналістка.

Кулику інкримінували незаконне збагачення на суму 2,8 млн грн. Йшлося про обєкти нерухомості, записані на його матір і матір його дітей. Нині Кулик продовжує працювати в ГПУ заступником керівника Департаменту міжнародного співробітництва.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com