Суд не хоче слухати справу Ноздровської через карантин

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський суд Києва не продовжив слухання по суті справи про вбивство Ірини Ноздровської.

Як вбачається із відеотрансляції засідання обвинуваченому Юрію Россошанському тільки продовжили на два місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляє Судовий репортер.

Родина вбитої заявила клопотання про відвід присяжних. «Ми похоронили двох дітей в зрілому віці. Так звані жінки-присяжні не розуміють, яке це горе, на одному судовому засіданні сміялися над нами і над нашим горем. Це не жінки, це людиноподібні істоти. Ми, потерпілі, не довіряєм їм», – йшлося у заяві.

Один раз відвід вже заявлявся з такої ж причини і суд відмовив. Клопотання було повторним і суд його не задовольнив.

Суд не став досліджувати докази, посилаючись на карантинні заходи. Минулого тижня, 19 березня, розгляд так само відклали.

Суд мав би перейти до перегляду відео слідчого експерименту за участі обвинуваченого, на якому той начебто визнає вину і розповідає, як убивав Ноздровську. В останньому засіданні, що відбулося суд не зміг переглянути запис із технічних причин і оголосив перерву, щоб підібрати техніку.

Мати вбитої обурилася, що справа на 5 томів матеріалів знаходиться в суді вже півтора року і розглядається так повільно. Потерпіла сказала, що вірить тільки на божий суд.

Батьки вбитої є людьми похилого віку, а обвинувачений тривалий час утримується під вартою.

Зауважимо, що, наприклад, Вищий антикорупційний суд продовжив розглядати справи по суті, обмеживши, а фактично заборонивши присутність вільних слухачів у залі. У суді пояснили, що навіть в умовах пандемії правосуддя не можна поставити на паузу.

1 січня 2018 року Ірину Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали численні колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив машиною на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного.

Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який 25 років очолював Вишгородський районний суд Київської області.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]