Суд переніс розгляд трьох апеляцій Кернеса

|
Версия для печатиВерсия для печати

Полтавський апеляційний суд, де розглядають три апеляції на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців, обвинувачуваних у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів харківського Євромайдану взимку 2014 року, переніс засідання на лютий.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів адвокат Олександр Гунченко.

"До суду не з'явилися двоє обвинувачених. Геннадій Кернес не приїхав, бо не отримав повістку про виклик до суду, а його охоронець Віталій Блінник проходить стаціонарне лікування", - зазначив Гунченко.

Чергове засідання, додав Гунченко, призначено на 1 лютого.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 27 грудня 2018 року Геннадій Кернес у спілкуванні з журналістами заявив, що домагатиметься в суді повного виправдання, оскільки, за його словами, не вчиняв інкримінованих йому дій.

21 грудня розгляд у Полтавському апеляційному суді трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців перенесено через хворобу судді.
Читайте також: Адвокати заявили про "погіршення здоров'я" Кернеса — суд перенесли

7 грудня розгляд у Полтавському апеляційному суді трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців перенесено через хворобу Кернеса. Захист Кернеса заявив з посиланням на лікарів 26-ї харківської поліклініки, що у нього гострий бронхіт з астматичною компонентою і він на лікарняному з 5 грудня.

Прокурор Олександр Ганілов просив суд або призупинити провадження щодо Кернеса до того часу, коли він вилікується, так як у січні закінчується термін притягнення обвинувачених до відповіді за двома статтями, або винести рішення про його примусовий привід: у клопотаннях відмовлено.

23 листопада Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляцій на рішення Київського райсуду Полтави про закриття справи проти Кернеса і двох його охоронців через хворобу Кернеса. Сторона обвинувачення наполягала на проведенні засідання в режимі відеоконференції.

Раніше Верховний суд відмовив у задоволенні клопотання захисту про перенесення розгляду справи до Харківського апеляційного суду.

10 серпня Київський райсуд Полтави закрив кримінальне провадження проти мера Харкова Геннадія Кернеса, обвинувачуваного у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів харківського Євромайдану. Суддя Андрій Антонов заявив, що сторона обвинувачення переклала на суд докази вини, а самі прокурори не з'явилися на сім останніх засідань суду.

12 серпня Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про необхідність повернення справи Кернеса на розгляд до суду - "для винесення об'єктивного вироку".

Кернес та його охоронці не вважають себе винними у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів Харківського Євромайдану взимку 2014 року. Їм загрожує до 15-ти років в'язниці.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення
10:12
Олексій Герман: Або зміни, або поразка
09:05
У росії розбився стратегічний ракетоносець Ту-22М3

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]