Суд скасував арешт картин Порошенка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київський апеляційний суд скасував арешт колекції 42 картин і однієї літографії п’ятого президента Петра Порошенка.

Як передає Укрінформ, відповідна інформація оприлюднена у судовому реєстрі.

Відповідною ухвалою було задоволено апеляційну скаргу адвоката Ігоря Голованя.

"Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 27 травня 2020 року, якою задоволено клопотання прокурора третього відділу процесуального керівництва Другого управління організації і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора Папазова С.Г. та накладено арешт на майно - 42 картини і одну літографію, які є речовими доказами у кримінальному провадженні № 42020000000000307 від 19.02.2020, з метою забезпечення їх збереження, які належать ОСОБА_1 , із забороною користуватися та розпоряджатися вказаним майном в тому числі відчужувати його, скасувати та постановити нову ухвалу, якою відмовити у задоволенні клопотання прокурора третього відділу процесуального керівництва Другого управління організації і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора Папазова С.Г. про арешт майна", - йдеться у резолютивній частині рішення суду.

Зазначається, що судді вирішили задовольнити апеляцію, тому що обшук в музеї імені Івана Гончара було проведено в зв’язку з наявністю невідкладного випадку, про що був складений відповідний протокол обшуку від 26 травня.

Судді також вважають, що ініціатором клопотання не була доведена законність арешту майна.

Як повідомлялося, Печерський райсуд арештував колекцію картин Порошенка у рамках розслідування кримінальної справи про переміщення через державний кордон культурних цінностей.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com