Суд у Гаазі отримує вичерпну інформацію про злочини РФ у Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кримськотатарські активісти та громадські організації докладають зусиль із документування російських злочинів у Криму і передачі їх у правові інстанції. Вони сподіваються, що Міжнародний кримінальний суд вже невдовзі розгляне ці справи по суті.

Про це у середу у Брюсселі в ході дискусії під назвою «Досвід України у кібернетичній безпеці: захищаючи демократію» висловив кримськотатарський активіст Ельнур Аметов, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу. Захід відбувся у Брюссельському прес-центрі за сприяння Бізнес-ради Україна-ЄС.

«Українські державні та недержавні актори активно співпрацюють з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду, якому надають свідчення та речові докази щодо російських злочинів в окупованому Криму. Наскільки відомо, кримінальне провадження щодо дій Росії в Україні знаходиться в МКС на попередньому розгляді. Відповідно до останніх повідомлень, зокрема, в питаннях щодо Криму, вже невдовзі прокурорський офіс МКС зможе перейти до наступної стадії. Мова йде про численні порушення міжнародного гуманітарного права та про кримінальні злочини, скоєні представниками російської влади», - зауважив Ельнур Аметов. 

Він повідомив, що кримськотатарські активісти, журналісти, представники громадськості не лише спростовують російські пропагандистські кліше щодо Криму в українських ЗМІ та на міжнародній арені, але й докладають зусиль для того, щоб реальні дії РФ на окупованих територіях мали чіткі правові наслідки та відповідальність.

«Кримськотатарські організації підтримують зв'язок з офісом генерального прокурора по Автономній Республіці Крим, який зараз знаходиться в материковій Україні. Цей офіс дуже активно співпрацює не лише над документуванням, але й над кримінальним розслідуванням всіх випадків порушення прав людини і російських злочинів в Криму», - додав Ельнур Аметов.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com