Суд у Польщі покарав трьох молодих людей за знищення українського прапора

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Троє молодих людей, котрі у вересні минулого року на Ринковій площі міста Свідниця Нижньосілезького воєводства зняли український прапор, потоптали та витерли об нього своє взуття, покарав суд.

Вони повинні повернути власнику еквівалентну за нього суму та заплатити штраф, повідомляє Польське радіо.

У вересні минулого року відеокамера муніципальної варти на свідницькій Площі ринок зафіксувала троє молодих людей, котрі знімали з будинку український прапор. Його повісила над входом до Судетської промислово-торгівельної палати агенція з працевлаштування Smart Work, яка має офіс у тому будинку.

На світлинах з моніторингу було видно як молода жінка вилазить на плечі чоловіку та знімає прапор. Потім вони йдуть з ним на вулицю Францішканську, де дві особи топчуть та витирають об прапор своє взуття.

sm.swidnica.pl/

Муніципальна варта затримала компанію на місці та викликала поліцію, а на своєму порталі повідомила, що було «усунуто, здійснено публічну наругу, знищено та пошкоджено» прапор, а затримані підозрюються у вчиненні однієї із статей Кримінального кодексу Польщі.

sm.swidnica.pl/

Згідно з нею, «той, хто на території Республіки Польща зневажає, знищує, пошкоджує або усуває один з державних символів іноземної держави, встановлений у громадському місці представництвом цієї держави або згідно з розпорядженням польського органу влади», карається штрафом, обмеженням свободи або позбавленням волі на строк до одного року».

Однак поліція у Свідниці висунула затриманим звинувачення у «крадіжці та знищенні майна».

«Над прапором не було здійснено наругу. Його було вивішено приватно, а не урядом або органом влади», - сказала сержант Маґдалена Зомбек, речниця Повітової комендатури поліції у Свідниці.

За інформацією порталу swidnica24.pl, подібний вирок ухвалив районний суд. 20-річна Катажина С., 21-річна Марта В. та 25-річний Анджей Б. вчинили правопорушення.

За знищення українського прапору вони повинні заплатити фірмі з посередництва парці 150 злотих. Кожний з них заплатить також 300 злотих штрафу.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com