Суд у США звинуватив трьох росіян у спробі обійти санкції, їм загрожує до 25 років в'язниці

|
Версия для печатиВерсия для печати

У вівторок 12 червня в федеральному суді у Вашингтоні п'яти російським і трьом сирійським бізнесменам були пред'явлені звинувачення у відмиванні грошей і використанні кримської судноплавної компанії для відправки авіаційного палива в Сирію.

Поряд з кримінальним переслідуванням відповідачам загрожують великі штрафи, пише Голос Америки.

«Санкції США щодо Сирії і Криму перешкоджають підтримці Сирією тероризму і використанню нею зброї масового знищення, а також перешкоджають діям тих, хто прагне підірвати демократичні процеси і територіальну цілісність України», - сказав помічник генерального прокурора Джон Демерс.

Вісім осіб звинувачуються в створенні підставних компаній і використанні фальшивих документів і звітів про доставку з метою обійти діючі стосовно сирійського режиму американські санкції.

Мова також йде про використанні танкерів, що належать російській компанії, для незаконної доставки в Сирію авіапалива і інших матеріалів.

Якщо всі звинувачення будуть доведені в суді, росіянам і сирійцям загрожує до 25 років позбавлення волі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com