Суд відмовив у пом’якшенні домашнього арешту журналісту Муравицькому

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд відхилив клопотання адвоката підозрюваного у держзраді журналіста Василя Муравицького у заміні запобіжного заходу із цілодобового домашнього арешту на домашній арешт із 23 години вечора до 6 ранку.

Відповідна ухвала оголошена на засіданні Корольовського районного суду міста Житомира, повідомляє Укрінформ.

«Клопотання захисника Світлани Новицької про зміну запобіжного заходу, а саме змінити запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту Муравицького на домашній арешт на період доби з 23 години вечора до 6 години ранку, залишити без задоволення. Ухвала оскарженню не підлягає», - зачитала рішення колегії головуюча на засіданні суддя Ніна Янчук.

На засіданні суд продовжив розгляд письмових доказів, які надав прокурор Вадим Левченко. Зокрема, він ознайомив із протоколом про результати проведення негласних слідчо-розшукових дій від 6 лютого 2017 року.

Прокурор зачитав переписку у Facebook, Telegram та по електронній пошті, яку, за його словами, вів Муравицький. У листах та повідомленнях обговорювалися пропоновані теми для публікацій, а також круглих столів і прес-конференцій, кандидатури спікерів та розміри оплати їхніх коментарів і виступів. Крім того, йшлося про можливість організації мітингів та пікетів і згадувалися адресовані підозрюваному грошові перекази.
Читайте також: Справа про держзраду: журналісту Муравицькому продовжили домашній арешт

Адвокат Новицька наполягала, що протокол та диск до нього є очевидно недопустимими доказами і заявила клопотання про їх відхилення. Колегія суддів відмовила захисниці й прийняла рішення долучити надані прокурором докази до матеріалів справи.

На попередніх засіданнях Новицька заявляла клопотання про відвід колегії суддів та незастосування до Муравицького жодного запобіжного заходу. Клопотання були відхилені.

Наступне судове засідання по цій справі відбудеться 22 квітня. Домашній арешт Муравицького триватиме до 3 травня.

Як повідомлялося, Василя Муравицького, якого підозрюють у державній зраді, заарештували у серпні 2017 року. Журналіст із 2014 року активно публікував антиукраїнські матеріали та коментував події в Україні для проросійських ЗМІ. За чинним законодавством, Муравицькому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Підозрюваний перебував під вартою, а 27 червня 2018 року суд замінив йому запобіжний захід на домашній арешт.

Замість трьох адвокатів, які представляли інтереси Муравицького, у нього нині одна захисниця Світлана Новицька.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]