Суд вкотре не зміг зачитати обвинувальний акт щодо бандита Крисіна

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Суд не зміг 14 січня продовжити слухати справу Юрія Крисіна, обвинуваченого у катуванні учасників Євромайдану, через відсутність двох адвокатів.

 

Під час засідання Крисін, який був на зв’язку із колонії за допомогою відеоконференції, заявив, що подав два клопотання, але не пояснив, про що йдеться в них. Згодом стало відомо, що в одному з них ідеться про відмову від послуг адвоката Ігоря Василенка, передає Громадське.

«Я передав до суду два клопотання. Без інших двох захисників ми розпочати не зможемо засідання. Оголосити суть їх не можу. Я хочу ознайомитись з матеріалами справи, я не читав ще жодного аркуша справи», — сказав він.

Також Крисін виступив проти зачитування обвинувального акту на засіданні 14 січня.

Як повідомила суддя Олена Просалова, суд не може продовжити слухати справу — розглядати клопотання та зачитувати обвинувальний акт — за відсутності захисника.

Прокурорка Юлія Малашич наголосила, що сторона захисту зловживає своїми процесуальними правами. На її думку, захисники Крисіна «не налаштовані» на слухання справи. Малашич нагадала, що всі троє адвокатів — Тетяна Гнатюк, Ігор Василенко та Євген Солодко — не з’явилися на минуле судове засідання без пояснення причини.

У підсумку суддя призначила наступне засідання на 24 січня. Водночас адвокатка Крисіна Тетяна Гнатюк заявила, що не зможе бути присутня на ньому, бо на цю дату в неї вже призначені інші засідання.

Крисіна етапували до колонії на Донеччині 8 жовтня.

За даними слідства, Юрій Крисін у часи Майдану був організатором банди «тітушок» та діяв на замовлення Армена Саркісяна та Олексія Чеботарьова.

У вересні суд відкрив касаційне провадження, за заявою адвоката Крисіна на вирок апеляційного суду щодо 5 років реального ув’язнення чоловіка.

Юрій Крисін мав відправитися до колонії на Донеччині 28 вересня, однак цей процес відтермінували нібито через погане самопочуттям.

За даними слідства, Юрій Крисін у часи Майдану був організатором банди «тітушок» та діяв на замовлення Армена Саркісяна та Олексія Чеботарьова. У березні 2014 року Крисіна заарештували, інкримінували умисне вбивство. Згодом його відпустили під домашній арешт, справу перекваліфікували на хуліганство, а у грудні 2017 року Шевченківський суд оголосив вирок — 4 умовних роки позбавлення волі.

Тоді ж прокуратура та потерпілі оскаржили таке рішення в Апеляційному суді, скарги частково задовольнили. Апеляційний суд не побачив щирого каяття у діях обвинуваченого та зазначив, що суд першої інстанції не взяв до уваги свідчення інших фігурантів справ «тітушок» і засудив його до 5 років реального терміну..


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]