Суддю з окупованої Макіївки Тетяну Семенову заочно засудили до 9 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області заочно визнав Тетяну Семенову винною в участі у терористичній організації і засудив до 9 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 10 вересня.

У січні 2015 обвинувачена на підставі указу глави «ДНР» обійняла посаду «судді Центрально-Міського міжрайонного суду м. Макіївки «ДНР». У подальшому вона розглядала клопотання про приведення вироків суду у відповідність до Кримінального кодексу «ДНР» і про умовно-дострокове звільнення засуджених.

Показання в суді дав свідок, який у 2014-2015 років працював помічником судді Донецького апеляційного суду, а з січня 2015- по 2016 рік працював на посаді судді «ДНР». З Семеновою він зустрічався на спільних нарадах у Верховному суді «ДНР». Крім того, спілкувався з нею з робочих питань. Семенова розглядала кримінальні, цивільні справи і справи про адміністративні правопорушення. Між ними склалися дружні робочі стосунки. Свідок впізнав жінку на фото з соціальних мереж.

В Інтернеті розміщено накази глави «Донецької народної республіки» про призначення Семенової на посаду строком на 3 роки.

У соцмережі «Одноклассники» на сторінці Семенової розміщено фото жінки на вигляд 25-35 років, волосся світле, худорлявої статури, одягнутої в сукню темного кольору.

Суд кваліфікував дії обвинуваченої як участь у терористичній організації, та сприяння її діяльності.

Семенову засудили до 9 років позбавлення волі. Строк відбування покарання буде обчислюватися з дня її фактичного затримання. Вирок ще не вступив у силу і на нього може бути подано апеляцію. Жінка перебуває у розшуку.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com