Судять спеціаліста Національної школи суддів, який здав техніку у ломбард

|
Версия для печатиВерсия для печати

Шевченківський суд Києва розглядає справу за обвинуваченням колишнього  головного спеціаліста відділу бібліотечної інформації та редакційно-видавничої діяльності Національної школи суддів України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 16 червня.

За матеріалами справи, у 2016-2019 рр. чоловіку з місцем роботи видали у користування ноутбук моделі DELL вартістю 16 тис. грн, відеокамеру Panasonik вартістю 29 тис. грн і цифрову фотокамеру дзеркальну моделі Canon EOS 700D+об’єктив. Всі ці речі він начебто заклав у ломбард і на них вже звернуто стягнення. Ще не віддав на роботі модуль пам’яті «Secure» вартістю 78 грн і фото-сумку за 88 гривень. Всього Національній школі судді завдано матеріальної шкоди на понад 58 тис. грн.

Крім того, в липні 2019 чоловік близько тижня був відсутній на роботі, а потім подав нібито  підроблений листок непрацездатності про лікування у приватній клініці «Медістар»з діагнозом «Гострий кон’юнктивіт».

У березні 2020 особі повідомлено про підозру у привласненні, в тому числі, повторно, майна Національної школи суддів України і використанні завідомо підробленого документа.  Справа вже передана в суд у у червні 2020 призначена до розгляду по суті.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com