Світовий банк виділить 200 мільярдів доларів на захист клімату

|
Версия для печатиВерсия для печати

Світовий банк у 2021-2025 роках інвестує у заходи іх захисту клімату 200 мільярдів доларів США. Гроші будуть спрямовані головним чином у зменшення викидів парникових газів та адаптацію до змін клімату.

Таким чином, Світовий банк, подвоїть інвестиції на ці цілі порівняно з теперішнім п'ятирічним фінансовим планом. Про це банк оголосив ввечері у неділю, 2 грудня. Банк заявив, що цей крок, який збігається із початком конференції ООН із захисту клімату, що розпочинається 3 грудня в польському Катовіце, має надіслати "важливий сигнал світовій спільноті зробити те саме", передає DW.COM., з посиланням на агенцію AFP.

"Якщо ми не зменшимо викиди та не адаптуємося, до 2030 року у нас буде ще 100 мільйонів людей, що живуть в бідності", - застеріг старший директор Світового банку з питань змін клімату Джон Рум. Із 200 мільярдів доларів приблизно половину становитимуть прямі інвестиції Світового банку, ще третина надійде від двох агентств групи Світового банку. Решта - приватний капітал, який буде залучений банком.

Значна частина фінансування буде спрямована на зменшення викидів парникових газів, зокрема шляхом розробки стратегій розвитку відновлюваної енергетики. Ключовим пріоритетом також стане підтримка адаптації до змін клімату, оскільки вже мільйони людей відчувають наслідки екстремальних погодних умов. "Ми повинні боротися з причинами, а також адаптуватися до наслідків, які найчастіше є найбільш драматичними для найбідніших людей світу", - заявила виконавча директорка Світового банку Крісталіна Георгієва.

Нагадаємо, у 2015 році 195 країн-учасниць підписали Паризьку кліматичну угоду, метою якої є обмеження негативних наслідків глобального потепління. Учасники угоди зобов'язалися скоротити викиди парникових газів, щоб спільно не допустити потепління клімату більш ніж на два градуси за Цельсієм до кінця століття у порівнянні з рівнем доіндустріальної доби. На конференції в Катовіце, яка офіційно відкривається 3 грудня та триватиме два тижні, представники майже 200 країн вестимуть переговори про конкретні правила та норми для втілення ухвалених у Парижі рішень.


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]