Світовий гігант IKEA передумала відкривати завод в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Шведська компанія планувала запустити виробництво у Львівській області, але завод світового бренду ІКЕA не відкриватимуть у Львівській області.

Про це сказав керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матіс, якого цитує видання Tvoemisto.tv.

Матіс заявив, що об'єкт IKEA з'явиться, але це станеться пізніше. За словами представника влади, український бізнес поки не готовий до співпраці з європейським партнером. Причиною Матіс називає неготовність української сторони виконати вимоги шведської компанії щодо організації праці.

«Багато українських компаній навіть не замислювалися над тим, що у них запитають, чи добре їдять їх працівники, чи становить робочий графік 8 годин. Якщо немає відповідності вимогам, IKEA говорить: ти не можеш бути нашим партнером», – пояснив Матіс.

За його словами, IKEA зможе прийти на український ринок тільки в тому випадку, коли компанія буде готова до цього.

В 2017 році Львівська ОДА звернулася в компанію IKEA з пропозицією відкрити на території області завод з обробки деревини. Пізніше шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому підтвердила наміри почати співпрацю з українською стороною. Також мова йшла про відкриття магазину в одному з торгових центрів Києва.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com