І так "золотий" ремонт Верховного Суду здорожчав ще на третину

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Верховний Суд 23 вересня уклав угоду з ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ідеа» про додаткові роботи з ремонту будівлі у Солом’янському районі Києва на 162,50 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро» , зазначає видання Наші гроші.

У листопаді 2020 року компанія виграла підряд суду щодо ремонту цієї будівлі вартістю 435,52 млн грн. Вона мала виконати реставраційний ремонт частини будівлі літер «А» на проспекті Повітрофлотському, 28 (ліве крило в осях «1-21» та «А-Т») до кінця 2022 року. Значні кошти йшли на гіпсовий декор, який неможливо порівняти з ринком. Однак деякі з інших вибірково перевірених цін будматеріалів суттєво перевищували ринковий рівень.

Нинішню додаткову закупівлю в того самого постачальника на 162,50 млн на грн., що не перевищує 50% ціни первинного договору, провели за переговорною процедурою. Це пояснили коригуванням проекту від ТОВ «Астон Люкс» у зв’язку з переглядом деяких проектних рішень і тим, що в процесі виконання були виявлені додаткові обсяги робіт.

Мова про внутрішні будівельні роботи, зовнішні опоряджувальні роботи вхідної групи, монтаж і пусконалагодження ліфтів, влаштування опалення, вентиляції, кондиціонування, електромонтажних мереж КЛ-10 Кв, слабкострумових мереж та антикригової системи.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Сума договорів складає 598,02 млн грн., що на третину більше від ціни первинної угоди.

Столичною «Ідеа» Ольги Ізбишевої керує Андрій Ступак. За даними джерел «Наших грошей», він працював у ТОВ «Виробниче підприємство «Побутрембудматеріали», яке пов’язане із ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Побутрембуд». А те у свою чергу було попереднім підрядником Верховного Суду щодо ремонту будівлі перед «Ідеа».

Засновником «Побутрембуду» є Гаврило Білак, а директоркою – Інна Кучеренко. Нині «Побутрембудматеріалами» володіють Павло Болотинський та Анна Зелененко, а керує Світлана Біба, вдова нардепа від Партії Регіонів Василя Біби. Син Світлани Біби Андрій Біба раніше був партнером біглого міністра екології Едуарда Ставицького по мережі заправок БРСМ – це скорочення російської назви фірми «БытРемСтройМатериалы».

За даними «YouControl», при заснуванні в 2018 році «Ідеа» належала Діані Пилипчинець, а керував нею Михайло Форос. Це юристи, на яких оформлені десятки інших компаній.

Усього з 2019 року фірма натендерила 600,21 млн грн., переважно у Верховного суду.

Нагадаємо, свого часу юристка Діана Пилипчинець фігурувала у структурі власності ТОВ «БК Роял Хауз», яке у свою чергу пов’язане з ТОВ «Форма» та ТОВ «Скайбуд Груп».

«Аргумент»

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]