Так званий "Печерський суд" витребував для Коломойського у СБУ і НАБУ матеріали аудиту Приватбанку

|
Версия для печатиВерсия для печати

У відповідь на клопотання Ігоря Коломойського Печерський суд задовольнив клопотання Ігоря Коломойського та зобов'язав СБУ і НАБУ надати звіти криміналістичного аудиту Приватбанку детективним агентством Kroll. У ньому йдеться про завдання збитків у 5,5 мільярди доларів у період приватизації.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на Єдиний держреєстр судових рішень.

Аудит Kroll охоплював 10 років діяльності банку. У звіті, який НБУ представив на початку 2018 року,  йдеться зокрема про тіньову банківську структуру всередині ПАТ "Приватбанк", фальсифікацію даних про фінансовий стан та пов’язаних із відмиванням грошей осіб. 

Раніше на вимогу Коломойського суд вже витребував матеріали звіту у НБУ у квітні 2018 року, а також у травні 2020.

Нагадаємо: у 2018 році НБУ представило результати аудиту, згідно якого збитки, завдані Приватбанку внаслідок шахрайських дій на користь екс-акціонерів, сягають 5,5 мільярда доларів.

19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або ними контролюються.

9 червня 2020 року Солом’янський суд залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до НБУ, Приватбанку та Мінфіну щодо визнання недійсними укладені договори з компаніями-аудиторами Приватбанку.

Наразі колишній акціонер Приватбанку Геннадій Боголюбов судиться з Мінфіном та НБУ щодо націоналізації фінустанови.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com