Так званий "суд" поновив Шевчука на посаді глави Конституційного суду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді колишнього голову Конституційного суду Станіслава Шевчука.

Джерела: Facebook-сторінка радника Шевчука Дениса Нев’ядомського та співрозмовник УП в ОАСК

Дослівно: "Суд задовольнив позов Станіслава Шевчука до "КСУ" в повному обсязі і допустив негайне виконання рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та голови Конституційного суду України".

Деталі: Джерела УП в Окружному суді інформацію про відповідне рішення підтвердили, однак офіційного коментаря суду щодо поновлення Шевчука немає.

На засіданні суду було оголошено вступну та резолютивну частину рішення. Повний текст рішення можуть відкласти на строк не більш як 5 днів з дня оголошення вступної та резолютивної частин.

У копії рішення, яку опублікував Нев’ядомський, відзначається, що ухвала суду в частині поновлення Шевчука на посаді має бути виконана негайно.

ФОТО:  FB НЕВ’ЯДОМСЬКОГО

Нагадаємо, що 14 травня судді Конституційного суду проголосували за звільнення голови Станіслава Шевчука.

Приводом стало рішення комісії з етики про нібито дисциплінарні порушення в його діях.

17 вересня новим головою Конституційного суду став заступник Олександр Тупицький.

Сам Шевчук сказав, що вважає свою відставку злочином, "антиконституційним переворотом", за яким стоїть президент Петро Порошенко.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com