Такими темпами як сьогодні, Україні знадобиться 100 років, щоб наздогнати Польщу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якщо зростання ВВП України буде на тому ж рівні, що сьогодні, то країні знадобиться ще 100 років, щоб наздогнати сусідні європейські країни.

Про це заявила директорка Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в інтерв'ю Європейській правді.

За словами Кахконен, зараз є ризик, що реформи в Україні зупиняться. «Більш того - що деякі ключові реформи розгорнуться в протилежну сторону. Цей розворот нікому з нас не хотілося б побачити», - зазначила вона.

При цьому Кахконен назвала дві причини, чому Україна не може собі дозволити зупинити реформи.

«Перша причина в тому, що Україна ще не відійшла від кризи 2014-2015 років. Дохід на душу населення все ще нижче, ніж відповідні показники 2014-2015 років. Якщо зростання ВВП країни буде на тому ж рівні, то щоб наздогнати сусідні європейські країни, наприклад Польщу, Україні знадобиться ще сто років», - сказала Кахконен.

Для того, щоб ВВП зростав, зазначила вона, потрібні реформи в економіці. «Це основна причина, чому країна повинна продовжувати реформи. За останні чотири роки було зроблено дуже багато і зараз не час зупинятися», - додала експерт.

Друга причина, за словами Кахконен, це міжнародне економічне середовище.

«Зараз воно нестабільне. Україна не може чекати, що попит зовнішнього ринку витягне економіку. Слід вживати заходів, які дозволять залучати міжнародні та внутрішні інвестиції. Ризики є, але, бажаючи всього найкращого Україні, я сподіваюся, що реформи не зупиняться і розвороту не буде», - зазначила вона.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com