Таксиста засудили за пособництво у хабарництві київському прокурору

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський районний суд Києва затвердив угоду про визнання винуватості.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на вирок від 23 червня.

Слідчий відділ Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області за процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області розслідував справу про шахрайське заволодіння автомобілем.

На початку 2019 року потерпілий власник машин познайомився з прокурором Київської області і пожалівся на бездіяльність слідчих та прокурорів справі, а саме неповернення йому автівки.

Прокуратура Київської області є вищестоящою щодо Києво-Святошинської місцевої прокуратури. Відтак прокурор повідомив потерпілому, що має знайомих у місцевій прокуратурі, які на його прохання арештують машину, визнають речовим доказом і віддадуть власнику на відповідальне зберігання. За такі послуги прокурор хотів 5 тисяч доларів і щоб не бути викритим залучив до їх одержання знайомого, який працює таксистом.

Гроші передавалися в Києві біля Мадокнальдса, по вул. Борщагівська, 2б. 2 тисячі доларів до повернення машини і 3 тисячі – після.

Матеріали щодо прокурора виділено в окреме провадження.

Дії таксиста кваліфіковано як пособництво в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Чоловік уклав угоду про визнання винуватості і заплатить 25 500 грн штрафу. Крім того, засуджений мусить протягом 6 місяців компенсувати шкоду шляхом внесення на рахунок Державної казначейської служби 1000 доларів США в гривневому еквіваленті.

Щодо потерпілого, то його машину продали, коли він у 2011-2014 перебував у СІЗО. Від імені потерпілого було виготовлено довіреність у київського нотаріуса Перевертуна, який часто згадувався у ЗМІ в історіях про реєстрацію довіреностей без наявності осіб – довірителів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com