Італійський регіон Калабрія запропонує $33 тисячі за переїзд в місцеві села

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кілька невеликих сіл в італійському регіоні Калабрія планують запропонувати по 33 тисячі доларів людям, які готові переїхати в них для постійного проживання. Таким чином місцева влада намагається боротися зі скороченням населення.

Про це повідомляє ВВС.

До програми будуть включені кілька сіл з населенням до двох тисяч людей. Частина з них розташовані поблизу моря, інші - в горах.

Заохочувальні суми видаватимуть лише тим новим мешканцям, які візьмуть на себе зобов'язання відкрити в цих селах свій бізнес або влаштуватися на роботу на позицію, яка потрібна в конкретному населеному пункті. Але і це не всі обмеження.

Кандидати, від яких прийматимуться заявки, мають бути не старшими за 40 років і повинні отримати посвідку на проживання в Італії.

Виплачувати обіцяні 33 тисячі доларів планують не одразу, а у вигляді щомісяних платежів. Але можливі й виключення.

Представник керівництва регіону Калабрія Джанлука Галло розповів CNN, що учасники програми отримуватимуть по 800-1000 євро щомісяця упродовж двох-трьох років.

Як альтернатива такому підходу можливе й одноразове фінансування для запуску бізнесу - приміром, готелю, ресторану, бару, ферми чи магазину.

"Ми ще відточуємо технічні нюанси, точну суму і тривалість фінансування, а також те, чи варто включати в програму більш великі населені пункти - з населенням до трьох тисяч людей", - каже Джанлука Галло.

За його словами, ідея проєкту викликала чималий інтерес у багатьох італійських селах, тож якщо експеримент спрацює, то в наступні роки програму фінансування розширять.

Очікується, що приймати заявки від охочих розпочнуть упродовж найближчих тижнів. На проєкт уже виділили близько 700 тисяч євро.

Населення понад 75% населених пунктів регіону Калабрія наразі не перевищує 5 тисяч жителів. Це викликає побоювання, що деякі з них вимруть, так і не отримавши притоку молодих людей, які готові були б там мешкати.

"Наша мета полягає в тому, аби підняти місцеву економіку і вдихнути життя в невеликі спільноти", - розповідає Джанлука Галло.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]