Тепловоз «Тризуб» компанії General Electric подолав перші 150 км

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні, 8 листопада, почалися випробування на Укрзалізниці першого тепловоза компанії General Electric — ТЕ33АС «Тризуб».

Він вперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де проходила остаточне складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі, повідомляє видання Полтавщина.

 

 

 

Локомотив досить легко, як зазначили присутні залізничники, торкнув з місця склад з 48 завантажених вагонів, загальною вагою 4500 тонн. Тепловоз проїхав свої перші 150 км до станції Ромодан.

У випробуваннях взяли участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування, щоб в дорозі відстежувати роботу всіх систем локомотива.

На Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться вже 15 локомотивів General Electric. Всі вони в роботі в різній стадії готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

 

Наступні 15 машин з 30, передбачених договором, будуть доставляти в Україну партіями по 5 штук протягом декількох наступних місяців.

Довідково. Довжина «Тризуба» — 21,8 метра, ширина — 3,1 м, висота — 4,8 м, вага — 144 тони. Тепловоз оснащений V-подібним 12-циліндровим двигуном потужністю 4500 кінських сил, об’єм паливного бака — 9000 літрів. Максимальна швидкість — 120 км за год. Температурний діапазон від -50 до +40°C.

Нагадаємо, на початку року «Укрзалізниця» та американська корпорація General Electric підписали семирічний контракт на мільярд доларів.

Так, відповідно до домовленостей, співробітництво передбачатиме декілька етапів.

На першому етапі General Electric поставить ПАТ «Укрзалізниця» 30 дизельних локомотивів ТЕ33А Evolution. Запланований термін поставки — жовтень 2018 року — 1 квартал 2019 року.

Передбачається, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії «Evo» буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та General Electric, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині.

Вартість локомотивів — близько 4-4,5 млн доларів з кожен. Загалом сума контракту становить 140 млн доларів з ПДВ.

На другому етапі американці повинні поставити протягом семи років до 175 тепловозів. На даному етапі йдеться про використання української складової уже на 40%. Серед українських підприємств, які будуть співпрацювати з General Electric, — Крюківський вагонобудівний завод. Йдеться, зокрема, про спільне виробництво.

Крім цього, домовленості передбачають модернізацію 75 старих локомотивів з парку УЗ. Також за підтримки General Electric, планується створення центру сервісного обслуговування нової техніки. Передбачається, що із суми 1 млрд доларів близько 400-450 мільйонів доларів отримають саме українські виробники.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]