Терпець увірвався: медики Сміли не вийшли на роботу через борги по зарплатах

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Місто без лікарів. У Смілі на Черкащині страйкують медики. Сьогодні на роботу вийшли лише сімейні лікарі та медики швидкої. Усі інші працівники чотирьох міських поліклінік полишили свої робочі місця і пішли під стіни мерії. Вимагають виплатити їм зарплату за останні три місяці. Як міська влада збирається розраховуватись з боргами?

Про це йдеться в повідомленні "5 каналу".

Черкаські лікарі востаннє отримували заробітну плату ще у квітні цього року. Відтоді місцева влада не може виділити коштів на виплати медикам. Міські чиновники кивають на Національну службу здоров'я, мовляв, там недоплачують гроші, необхідні лікарням.

Самі ж міські депутати виділити гроші на виплати лікарям можуть, однак уже кілька місяців не зберуться необхідним складом на засідання.

Наступне засідання обіцяють провести 30-го липня. Якщо все складеться, виділять 3 мільйони гривень на зарплати, і ще 2 мільйони – на безкоштовні ліки. Самі ж лікарі – обіцяють завтра прийти до зали засідань та контролювати перебіг ухвалення рішення.

«Аргумент»


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com