Топові кандидати в президенти не підтверджують участі у дебатах на Суспільному

|
Версия для печатиВерсия для печати

Топові кандидати в президенти не підтвердили свою участь у дебатах на Суспільному телебаченні.

Про це у коментарі "Детектору медіа" сказала генеральна продюсера току-шоу "Зворотній відлік", яке проводить дебати, Тетяна Кисельчук, пише Українська правда.

"Топові кандидати не кажуть нам "ні", але й не кажуть "так". Тримають нас у режимі очікування", – уточнила Кисельчук про першу трійку кандидатів, яка очолює президентські рейтинги.

За її словами, запрошення на ефір одержали 18 кандидатів на посаду президента України, які мають найбільші рейтинги за дослідженнями провідних соціологічних служб.

Суспільне отримало офіційні підтвердження участі від 13 кандидатів. Але навіть вони не гарантують участі кандидата в дебатах, пояснює Кисельчук.

На її думку обов’язкові відвідини дебатів або публічних дискусії потрібно закріпити на законодавчому рівні.

Кисельчук зазначає, що українці (зокрема й кандидати в президенти) не звикли до формату дебатів, в Україні ще немає подібної культури:

"У нас треба прививати культуру дебатів, публічної політичної дискусії як виборцю, так і кандидату. А це довгий процес. Щоб люди почали розбиратися у тому, що важливо не ЯК кандидат говорить, а ЩО говорить".

Участь у перших дебатах ток-шоу "Зворотній відлік" 18 березня взяли двоє кандидатів на пост президента: Олександр Мороз та Інна Богословська.

Ще один кандидат – Сергій Каплін, давши попередню згоду, за кілька годин до прем’єри відмовився приїхати на ефір. Замість нього в студії стояв манекен у футболці з написом "Сергій Каплін".

За інформацією прес-служби каналу, прем’єра дебатів узяла показники телеперегляду, удвічі вищі за середні "UA: Першого" в лютому.

Формат дискусії – дебати з елементами шоу. Кандидати відповідають на запитання ведучих Мирослави Барчук (ведуча "Еспресо") та Павла Казаріна (ведучий телеканалу ICTV), запрошених експертів та аудиторії.

Суспільне запровадило деякі новації у формат дебатів. Наприклад, у прямому ефірі експерти фактчекінгового проекту VoxCheck перевіряють заяви кандидатів на маніпуляцію, брехню та факти.

Гостями ток-шоу 20 березня мають бути кандидати Роман Безсмертний, Валентин Наливайченко та Геннадій Балашов.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com