Трагедія в Одеському коледжі: поліція готує перші 2 підозри

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Перших двох підозрюваних встановили правоохоронці у справі щодо пожежі в одеському коледжі. Про це повідомили у поліції області.

"В результаті проведених слідчих дій готується 2 повідомлення про підозру, які в найкоротший термін будуть скеровані до прокуратури Одеської області і після погодження будуть пред'являтися самим підозрюваним, це першочергових підозри, після проведення слідчих дій ще будуть повідомлені про підозри", - прокоментував Сергій Шайхет, начальник слідчого управління ГУНП в Одеській області.

Як повідомив сайт  5.UA, керівництво Одеської ОДА створило штаб з ліквідації наслідків пожежі в будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу та оголосило надзвичайну ситуацію регіонального рівня.

Нагадаємо, наразі відомо про 5 жертв пожежі в коледжі. Зниклими безвісти вважаються 10 осіб.

За даними ДСНС, постраждала 31 людина, 10 із них знаходяться в лікарнях. Один із них - рятувальник - у вкрай важкому стані.

На місці пожежі в одеському коледжі, яка спалахнула в середу, більше не мають надії знайти живих людей.

Пожежа спалахнула в середу, 4 грудня. Причиною займання міг стати несправний електроприлад в одному з кабінетів третього поверху. Це попередні висновки роботи оперативного штабу, яку провели в Обласній державній адміністрації.

«Аргумент»

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com