Трамп підтвердив кібератаку США на російську "фабрику тролів"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент США Дональд Трамп визнав, що 2018 року санкціонував кібератаку на російську "фабрику тролів" - Агентство інтернет-розслідувань.

Президент США Дональд Трамп у 2018 році схвалив проведення кібератаки на російське Агентство інтернет-розслідувань, відоме також як "фабрика тролів". Про це оглядач видання The Washington Post Марк Тісен пише в своїй колонці в суботу, 11 липня, зазначає Deutsche Welle. За словами журналіста, який кількома днями раніше провів інтерв'ю з президентом, Трамп у відповідь на питання, чи санкціонував він атаку, відповів: "Правильно".

Президент пояснив, що діяв на основі наданих йому розвідданих про втручанння російської сторони в вибори в США. Видання повідомляло про хакерську атаку ще в лютому 2019 року, проте Трамп раніше не підтверджував її проведення.

За словами президента, кібератака була лише одним з елементів політики США щодо РФ. "Ніхто не проявляє до Росії більше жорсткості, ніж я", - підкреслив Трамп. Він згадав такі дії, спрямовані на протидію РФ, як постачання зброї Україні, перетворення США на "державу номер один з видобутку нафти", а також неодноразову критику газопроводу "Північний потік-2".

Агентство інтернет-розслідувань із Санкт-Петербурга вважають однією з компаній, які впливають на громадську думку в соціальних мережах в інтересах Кремля. Фірму пов'язують зі структурами російського бізнесмена Євгена Пригожина. Влада РФ неодноразово заперечувала своє втручання в вибори президента США 2016 року. Розслідування американського спецпрокурора Роберта Мюллера виявило спроби російської влади втрутитися в передвиборчі перегони, але не змогло довести змову передвиборчого штабу Трампа з РФ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com