Трамп "серйозно думає" над відмовою від надання громадянства США за правом народження

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент США Дональд Трамп заявив у середу, 21 серпня, що він "дуже серйозно" розмірковує над припиненням надання американського громадянства немовлятам, народженим в Сполучених Штатах особами, які не мають громадянства США. Цю практику він назвав "магнітом для нелегальної імміграції".

Під час розмови із журналістами Трамп назвав "відверто смішним" надання американського громадянства особам, народженим у США. "Ми розглядаємо це питання дуже і дуже серйозно", - цитує агенція АР президента США, передає DW.COM.

За словами Трампа, його адвокати запевнили президента у тому, що ці зміни можуть бути здійснені за допомогою одного указу.

Водночас, за даними агенції АР, штат Флорида є особливо популярним для так званого "народжувального туризму".

Нагадаємо, згідно з 14 поправкою конституції США, американське громадянство надається кожній дитині, яка народилася на території Сполучених Штатів, незалежно від імміграційного статусу батьків.

Трамп вже не вперше заявив про бажання скасувати цю поправку. Востаннє він критикував 14 поправку конституції США у жовтні 2018 року, а до цього під час передвиборчої президентської кампанії 2016 року.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com