Третій президентський термін Путіна обернувся піковою еміграцією росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Третій президентський термін Владіміра Путіна (з 2012 року) відзначився піком еміграції з Росії.

Такі результати дослідження видання «Проект», переддає tjournal.

Автори помітили, що «повної і достовірної» статистики про кількість залишили країну немає. Відомо щонайменше про 1,7 млн емігрантів, але цю цифру вважають заниженою.

Пік запитів про еміграцію з Росії був взимку 2014 року, під час «української кризи». Інший стрибок відноситься до березня 2018 року, коли Путін переміг на президентських виборах.

Щоб провести дослідження, «Проект» використовував дані і російських, і зарубіжних джерел. Крім того, видання аналізувало причини переїзду росіян, масштаби «російських діаспор» за кордоном, а також число запитів притулку і показники еміграційних настроїв населення.

У 2017 році, за даними Росстату, країну покинули 377 тисяч осіб. Як пише «Проект», число емігрантів зросло в три рази в порівнянні з 2012 роком. Всього за третій термін Путіна з Росії виїхало 1,7 мільйона чоловік за оцінкою Росстату.

Як зазначив «Проект», Росстат підраховує тільки тих, хто самостійно знімається з обліку в російських органах МВС, але так роблять не всі. Наприклад, хтось зберігає громадянство та реєстрацію за місцем проживання, коли їде на навчання. З чого «Проект» робить висновок, що ці дані «свідомо занижені».

«Проект пише, що міністерство внутрішньої безпеки США в 2017 році нарахувало у себе в шість разів більше прибулих росіян, ніж показав Росстат, в Чехії і Угорщини - в 12 і 14 разів відповідно. У Росстат визнали факт недообліку емігрантів. Там підтвердили, що багато хто не знімаються з обліку, але фактично проживають в інших країнах.

На 2017 рік Росія перебувала на третьому місці за кількістю емігрантів - 10,6 мільйонів чоловік. Це 7% від усього населення Росії і 4% від загального числа емігрантів з усіх країн. На першому місці за кількістю емігрантів Індія - 16,6 мільйонів чоловік, на другому Мексика - 12,9 мільйонів чоловік. США при цьому залишили 3 мільйони чоловік, а Німеччина і Великобританія - 2,2 мільйона чоловік.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]