Третій президентський термін Путіна обернувся піковою еміграцією росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Третій президентський термін Владіміра Путіна (з 2012 року) відзначився піком еміграції з Росії.

Такі результати дослідження видання «Проект», переддає tjournal.

Автори помітили, що «повної і достовірної» статистики про кількість залишили країну немає. Відомо щонайменше про 1,7 млн емігрантів, але цю цифру вважають заниженою.

Пік запитів про еміграцію з Росії був взимку 2014 року, під час «української кризи». Інший стрибок відноситься до березня 2018 року, коли Путін переміг на президентських виборах.

Щоб провести дослідження, «Проект» використовував дані і російських, і зарубіжних джерел. Крім того, видання аналізувало причини переїзду росіян, масштаби «російських діаспор» за кордоном, а також число запитів притулку і показники еміграційних настроїв населення.

У 2017 році, за даними Росстату, країну покинули 377 тисяч осіб. Як пише «Проект», число емігрантів зросло в три рази в порівнянні з 2012 роком. Всього за третій термін Путіна з Росії виїхало 1,7 мільйона чоловік за оцінкою Росстату.

Як зазначив «Проект», Росстат підраховує тільки тих, хто самостійно знімається з обліку в російських органах МВС, але так роблять не всі. Наприклад, хтось зберігає громадянство та реєстрацію за місцем проживання, коли їде на навчання. З чого «Проект» робить висновок, що ці дані «свідомо занижені».

«Проект пише, що міністерство внутрішньої безпеки США в 2017 році нарахувало у себе в шість разів більше прибулих росіян, ніж показав Росстат, в Чехії і Угорщини - в 12 і 14 разів відповідно. У Росстат визнали факт недообліку емігрантів. Там підтвердили, що багато хто не знімаються з обліку, але фактично проживають в інших країнах.

На 2017 рік Росія перебувала на третьому місці за кількістю емігрантів - 10,6 мільйонів чоловік. Це 7% від усього населення Росії і 4% від загального числа емігрантів з усіх країн. На першому місці за кількістю емігрантів Індія - 16,6 мільйонів чоловік, на другому Мексика - 12,9 мільйонів чоловік. США при цьому залишили 3 мільйони чоловік, а Німеччина і Великобританія - 2,2 мільйона чоловік.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com