Третина росіян вважає, що Україна може напасти на Росію, — опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всеросійський центр вивчення громадської думки оприлюднив результати опитування про те, кого росіяни найбільше бояться або, хто становить найбільшу загрозу Росії.

Згідно з опитуванням, воєнну загрозу відчуває понад третина росіян. З цього числа 63% росіян вважають, що агресором можуть бути Сполучені Штати, а ще майже третина - що це УКраїна.

Так, 31 відсоток росіян вважають, що Україна загрожує напасти на Росію. Такої думки найбільше серед прихильників політичних партій «Справедлива Росія» і «Єдина Росія».

Далі у списку тих, хто може напасти на Росію, на думку росіян, є блок НАТО, Китай, Великобританія, «Ісламська держава», Сирія і Німеччина.

Водночас, на думку опитуваних, в разі потреби можна буде розрахувати на підтримку з боку того ж Китаю, Білорусі і Казахстану.

Слід додати, що серед росіян є й такі, які вважають, що в разі небезпеки можна було б розраховувати на допомогу з боку США і України. Але таких росіян лише 2 відсотки.

Генеральний директор Центру Валерій Федоров так інтерпретує результати опитування громадської думки:

«Надія на нормалізацію російсько-американських відносин, яка з’явилася у наших співгромадян з обранням Дональда Трампа, поки що не здійснюється. Загострення антиросійського курсу київської влади набирає дедалі очевидніших форм. На цьому несприятливому зовнішньополітичному фоні росіяни схильні вбачати головну воєнну загрозу в Америці і Україні, а допомоги і підтримки очікують від союзників з Організації договору про колективну безпеку Білорусі і Казахстану та привілейованого стратегітного партнера – Китаю.

Лише один відсоток росіян вважають, що їм слід боятися небезпеки від Євросоюзу, Туреччини, Латвії, Польщі й Монголії.

Опитування було проведене 16 і 17 червня. Допустима помилка не перевищує 3,5%.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]